Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Juraj Jendrišák

Za férové a hrdé Slovensko

Juraj Jendrišák

Jurajov príbeh

Juraj Jendrišák pôsobí ako odborný konzultant pre samosprávy pri riešení problematiky organizácie verejnej dopravy a postupov jej povoľovania a objednávania v súlade s platnou legislatívou. 

Navrhuje opatrenia mierené na zefektívnenie a skvalitnenie ponuky dopravných služieb za účelom zvýšenia atraktivity cestovania a ochrany životného prostredia. Ako odborne spôsobilá osoba v cestnej osobnej doprave vzdelával a prednášal na tému problémov vo verejnej doprave a jej decentralizácie. 

Presadil ideu vzniku Dopravného podniku mesta Banská Bystrica a podpory ekologickej trolejbusovej dopravy v meste. V jeho kompetencii bola dopravná a legislatívna činnosť a zastupovanie spoločnosti pred správnymi orgánmi. Okrem toho má 10-ročnú skúsenosť v projektovom a finančnom riadení eurofondov.

Verí tomu, že správnym prístupom k manažmentu dopravného sektora je možné docieliť zmeny, ktoré sa pozitívne dotknú každého občana na Slovensku a prispejú ku skvalitneniu života vo veľkých mestách, ale aj v odľahlých oblastiach.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.